Foto

• 28 lipca 2014
  • wyświetleń: 4362

Brązowe medale kajakarzy na MP

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów - 24-27.07.2014 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice
Od 24 do 27 lipca w Bydgoszczy odbywała się XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów. Zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice wywalczyli tam dwa brązowe medale.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów zostały
rozegrane na torze regatowym Brdyujście w Bydgoszczy. Indywidualnie na najniższym stopniu podium uplasował się Mateusz Borgieł w konkurencji c1 5000 metrów. Drugi brązowy krążek wywalczyła osada w składzie: Jakub Gola, Mateusz Borgieł w c2 na dystansie 1000 metrów.